KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 14325008

nr 1432 5008

Ã…ke Lagerborg

(1927-2020), Sverige

Collage, Signerad, daterad -68. Bildmått: 14x14, yttermått inklusive ram: 37x33 cm

Åke Lagerborg, svensk skulptör född 1927 i Stockholm, död 2020 Örnsköldsvik.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 november 2021
kl 18:13:15

22/11 18:08:15 1      Vinnande bud

Ã…ke Lagerborg

Läs mer om Ã…ke Lagerborg